Aktualności

Wigilia 2021

Tradycyjnie w naszych Ogniskach odbyły się już spotkania wigilijne. Odwiedził nas też Święty Mikołaj więc radości z upominków i świątecznego kolędowania nie było końca!

Niesamowite Loty w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot

Latanie to marzenie od lat towarzyszące człowiekowi! Zrealizowaliśmy to marzenie i nasi podopieczni mogli zasmakować tego doświadczenia. Tunel aerodynamiczny to miejsce, gdzie każdy może swobodnie unosić się w powietrzu. Każdy może latać, niesiony pędem powietrza! A wszystko to wewnątrz bezpiecznego tunelu aerodynamicznego.

Lataliśmy w najnowocześniejszym i najlepszym pionowym tunelu aerodynamicznym Flyspot zlokalizowanym w Warszawie. Tunel ma średnicę 4,5 metra, a pracujące w nim wentylatory rozpędzają strugi powietrza do prędkości 310 km/h.

Wszyscy jednogłośnie okrzyknęli, że to była najwspanialsza wycieczka.


Wesprzyj remont Domu Dziennego Pobytu dla osób niepełnosprawnych!

Zachęcamy do wsparcia budowy ośrodka dla osób z niepełnosprawnościami. Udało nam się uzbierać już połowę funduszy, ale musimy jeszcze zebrać drugą część środków. Ufamy, że z Państwa pomocą będziemy mogli zrealizować nasz cel, a tym samym pomóc osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Za każdy pomocny gest serdecznie dziękujemy

HURRA WAKACJE!!

Kochane dzieciaki, życzymy Wam dużo słońca, uśmiechu oraz wyśmienitej i bezpiecznej zabawy! Pamiętajcie, że nasze świetlice są otwarte do końca czerwca i przez cały lipiec w godzinach:

ŚOW HALNA: 10.00-14.00

ŚOW KRÓLA MACIUSIA: 10.00-14.00

ŚOW BARTOSZYCKA: 10.00-14.00

ŚOW POEZJI: 9.00-13.00

Czekamy na Was, do zobaczenia


 

Wakacje już blisko

Pogoda nam sprzyja