Aktualności

Bal 2020

Wczesnym, niedzielnym popołudniem wyruszyliśmy balonem w "Taneczną Podroż Dookoła Świata", podczas której nie zabrakło dobrej muzyki. Świetny DJ Mateusz, wspaniała prowadząca Karolina, liczne konkursy oraz atrakcyjne nagrody sprawiły, że z naszych twarzy nie schodziły uśmiechy, a dobre humory towarzyszą nam aż do teraz. Na koniec zabawy odwiedził nas Św. Mikołaj, który wręczył słodkie upominki. W kolejnym roku również zapraszamy Was do wyśmienitej zabawy!

Zaproszenie na Bal karnawałowy

Boże Narodzenie 2019

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek.

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary,

szczęścia i powodzenia. 

życzą

dzieci, młodzież i wychowawcy TPD Wawer

Boże Narodzenie 2019

 


Wigilia 2019

Okres bożonarodzeniowy pełen jest zawsze radości, serdeczności i wspólnego kolędowania. Tradycyjnie już w grudniu we wszystkich naszych wawerskich ogniskach odbyły się spotkania wigilijne.
I chyba nie trzeba mówić, że taaakich uśmiechów nie było na Naszych twarzach chyba od wakacji...Przecież nie będziemy się tak cieszyć z prac domowych z matematyki!?
Dzięki napisanym przez naszych podopiecznych listom i Akcji Gwiazdor , Święty Mikołaj miał w tym roku pełne ręce roboty.
Kochany Mikołaju, dziękujemy Ci serdecznie za przybycie do nas z worem pełnym radości, świątecznego ciepła oraz prezentów i już poświątecznie wraz z naszymi wychowawcami, życzymy Tobie i Twoim Pomocnikom wszystkiego co najlepsze w 2020 roku!


Wawerska Parada Niepodległości 2019

Tradycyjnie11 listopada punktualnie o godzinie 11.00 spod Szkoły Podstawowej nr124 ruszyła Falenicka Parada Niepodległości. Przy muzyce orkiestry górniczej z kopalni „Pokój” w Rudzie Śląskiej dotarliśmy na plac przed domem Handlowym „Fala”, gdzie odbywały się główne obchody Święta Niepodległości. Najpierw uczestnicy parady zatańczyli poloneza. Następnie uroczystość otworzyli przedstawiciele władz Dzielnicy Wawer z burmistrzem panem Norberterm Szczepańskim. Po wystrzale z armaty rozpoczął się koncert orkiestry górniczej, przerwany wręczeniem nagród zwycięzcom Dzielnicowego Konkursu o powstaniach śląskich. Zgromadzeni mogli obejrzeć wystawę prac plastycznych prezentującą stroje śląskie, w której można było zobaczyć prace naszych dzieci. Całość obchodów zakończył poczęstunek wojskową grochówką.