Aktualności

Dzień Ogniskowicza 2023

Dzień Ogniskowicza a zarazem Pierwszy Dzień Wiosny świętowaliśmy w parku trampolin. Lekcja WF-u z instruktorem okazała się strzałem w 10 a skocznym akrobacjom nie było końca!


Ferie zimowe 2023

Ferie już minęły i wszystkie dzieci zdrowe, wypoczęte i szczęśliwe wróciły do szkoły i do nauki. Te dwa tygodnie były pełne atrakcji i ciekawych zajęć. Mieliśmy profesjonalną sesję fotograficzną, braliśmy udział w warsztatach tanecznych i plastycznych, jeździliśmy na łyżach i pływaliśmy w basenie a nawet uczestniczyliśmy w "nocy filmowej". Był dzień pizzy, walentynki i oczywiście smakowity "tłusty"czwartek. Cóż to były za ferie ???

Bal 2023

W sobotę 14.01.2023, wczesnym popołudniem udaliśmy się na zamek do królewny i królewicza. Stęsknieni za karnawałowymi tańcami, po pandemicznej przerwie z chęcią ruszyliśmy do zabawy prowadzonej przez DJa Krzyśka i prowadzącą Helenę. Zabawa była wspaniała, a uśmiechy nie schodzą nam z twarzy aż do teraz.

Na kolejną edycję zapraszamy oczywiście za rok!

Boże Narodzenie 2022

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

składamy Państwu serdeczne życzenia

wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery,

ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia,

poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia

towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok 2023

życzą podopieczni i wychowawcy TPD Wawer

 

Wigilia 2022

Spotkania wigilijne to tradycja nie tylko w naszych domach, ale i naszych Ogniskach.

Ten dzień zawsze pełen jest serdecznych rozmów, uśmiechów i wspólnego kolędowania. Nie zabrakło świątecznych smakołyków i mimo pełnych rąk pracy odwiedził nas Święty Mikołaj

Wszystko dzięki Akcja Gwiazdor , która nigdy o nas nie zapomina.

Radości z upominków nie było końca.

Kochany Mikołaju, dziękujemy Ci serdecznie za przybycie do nas z worem pełnym radości, świątecznego ciepła oraz prezentów i wraz z naszymi wychowawcami, życzymy Tobie i Twoim Pomocnikom wszystkiego co najlepsze w 2023 roku!