Aktualności

Wizyta w "Zielonej miedzy"

Nasze Dzieciaki, w ramach długiej majówki odwiedziły cudowne miejsce, farmę kóz "Zieloną miedzę" prowadzoną przez Panią Ulę Gawryszewską. Miały szansę doświadczyć życia wśród zwierząt, wysłuchać opowieści o zwyczajach mieszkańców farmy, nakarmić ich, spróbować mleka samemu wydojonego czy nadać imię nowo narodzonym kózkom. Tulenia, śmiechu i szczerej radości nie było końca. DZIĘKUJEMYWielkanoc 2023

Dzień Ogniskowicza 2023

Dzień Ogniskowicza a zarazem Pierwszy Dzień Wiosny świętowaliśmy w parku trampolin. Lekcja WF-u z instruktorem okazała się strzałem w 10 a skocznym akrobacjom nie było końca!


Ferie zimowe 2023

Ferie już minęły i wszystkie dzieci zdrowe, wypoczęte i szczęśliwe wróciły do szkoły i do nauki. Te dwa tygodnie były pełne atrakcji i ciekawych zajęć. Mieliśmy profesjonalną sesję fotograficzną, braliśmy udział w warsztatach tanecznych i plastycznych, jeździliśmy na łyżach i pływaliśmy w basenie a nawet uczestniczyliśmy w "nocy filmowej". Był dzień pizzy, walentynki i oczywiście smakowity "tłusty"czwartek. Cóż to były za ferie ???

Bal 2023

W sobotę 14.01.2023, wczesnym popołudniem udaliśmy się na zamek do królewny i królewicza. Stęsknieni za karnawałowymi tańcami, po pandemicznej przerwie z chęcią ruszyliśmy do zabawy prowadzonej przez DJa Krzyśka i prowadzącą Helenę. Zabawa była wspaniała, a uśmiechy nie schodzą nam z twarzy aż do teraz.

Na kolejną edycję zapraszamy oczywiście za rok!