Aktualności

Nasze przygotowania


Dzieci z TPD  na 11 listopada "Żywa flaga".

Who is who 2013W tym opracowaniu znajduje się życiorys i osiągnięcia naszej Pani Prezes Katarzyny Zdzieborskiej

Za nami lato 2013 roku.

Udało się bardzo dobrze, kolonie w Zwierzyńcu bezpieczne i ciekawe. Pozostałą część wakacji dzieciaki spędziły również interesująco. Byliśmy wiele razy na basenie w Aninie, na wycieczkach po Warszawie, budowaliśmy na wydmach zamki z piasku i szałasy w lesie, uczestniczyliśmy w Wawerskiej Olimpiadzie i najważniejsze gościliśmy w Pałacu Prezydenckim. Podejmowała nas Para Prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy. To przeżycie niezapomniane dla wszystkich – wychowawców i dzieci. Zapraszamy do galerii.
Rejestracja Ognisk

Całe wakacje walczymy o rejestrację ponowna po 15 latach działalności. Zajmuje to mnóstwo czasu, pieniędzy
Składamy najserdeczniejsze podziękowanie Panu Adamowi Neska za pomoc w tym dziele. Nasza wdzięczność będzie Pana ścigać aż do śmierci.

Domaniewice 2011

W dniach 25.07 - 8.08.2011 liczna grupa dzieci i młodzieży ze ŚOW TPD Wawer odpoczywała w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Mimo wielu narzekań na tegoroczne lato pogoda mam dopisała zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc. Byliśmy na Zamku w Ogrodzieńcu i widzieliśmy rekonstrukcję wszystkich zamków jurajskich w Parku Miniatur. Weszliśmy do Jaskini Ciemnej i spacerowaliśmy Doliną Prądnika w Ojcowskim Parku Narodowym. Były wspólne wyjazdy na basen w Wolbromie. Jak zawsze wybraliśmy Miss i Mistera kolonii, było wiele dyskotek, ognisk a także wspólnych śpiewów. Już zaczęliśmy planować następne kolonie.