Aktualności

Niezwykle spotkanie

W dniu dzisiejszym miało miejsce przemiłe spotkanie u Pana Burmistrza dzielnicy Wawer Łukasza Jeziorskiego. Gośćmi honorowymi byli państwo Justyna i Grzegorz Woch - młodzi przedsiębiorcy, którzy pieką najlepszy chleb i najlepsze ciasta , a sprzedają je w Falenicy (uwaga na żółty samochód przy bibliotece). Wspaniałe jest to, że mimo młodego wieku, wielu problemów związanych z życiem rodzinnym i Firmą znajdują czas i chęci do pomocy innym. To właśnie oni wylicytowali na balu charytatywnym długopisy przekazane przez obecnego Burmistrza i pierwszego Burmistrza ( po Panu Pęgierskim) Dariusza Godlewskiego. Państwo Woch otrzymali odznaki Przyjaciela Dziecka, a z kolei Pan Burmistrz i  dzieci nasze dostały ogromne pudło ptysiów z bitą śmietaną

Witamy na facebook.com

Właśnie otworzyliśmy naszego fanpage na facebook.com zapraszamy do odwiedzin.

Dziękujemy

Serdecznie dziękujemy wszystkim  uczestnikom  corocznego BALU CHARYTATYWNEGO, który odbył się 23.01.2016. Cały dochód z balu zostanie przeznaczony na wyjazd kolonijny dla naszych podopiecznych do Panteleimonas na terenie Rywiery Olimpijskiej w Grecji z biurem turystycznym Szavel Travel . Bal był bardzo udany, wszyscy bawili się znakomicie, o czy świadczą zdjęcia w Galerii.

Zaproszenie


Patronat honorowy:

Ambasada Grecji w Warszawie

Burmistrz Dzielnicy Wawer

 

Patronat medialny:

Kurier Wawerski

Wiadomości Sąsiedzkie

 

Sponsorzy strategiczni:

Warszawska Spółdzielnia Handlowa FALA

MRossa Marzanna Rosińska

Jarosław Rosiński

Tadeusz Grudkowski

 

Sponsorzy:

Szavel Travel- biuro turystyczne   http://www.tylkogrecja.com/  

Kotwica PPHU Andrzej Godlewski http://www.fdf.pl/k/wyroby_garmazeryjne/kotwica/wyroby_garmazeryjne.html

Bellpasso http://belpasso.pl/wydarzenia/

Sakaba Sushi   www.sakaba.pl

TVP2 Serial M jak Miłość

Janusz Paśnikowski Ciasta domowe

Mirosław Drobik

Kinokawiarnia Stacja Falenica

Schronisko dla Nieletnich i Zakład Poprawczy w Falenicy

Sklep galanteryjny Anna Wileńczyc

Jubiler Fala Małgorzata Stachurska

Poligrafia Edward Szkoda

 

Wolontariusze:

rodzina Bachmatów

Maria i Michał Kreidowie

matki dzieci z TPD

Anna Purzycka

Elżbieta  Soszyńska

 

Bal Karnawałowy dla dzieci 2016

16 stycznia w XXV LO im. J.Wybickiego odbył się coroczny Bal Karnawałowy dla dzieci z TPD, młodszego rodzeństwa licealistów, a także dzieci i wnuków personelu szkoły. Tańce i konkursy sprawiały radość nie tylko dzieciom, ale i rodzicom. Uśmiechy na twarzach, okazywana radość i wiele spontaniczności podczas imprezy oznaczały, że takie wydarzenie spełniło wszystkie oczekiwania. Były wróżki, królewny, rycerze, piraci … i wielu innych bohaterów bajek. Przebierańcy chętnie uczestniczyli w wesołych tańcach oraz licznych konkursach z nagrodami. Zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Następny bal karnawałowy już za rok….. zapraszamy!