Aktualności

Obóz 2020

Bal 2020

Wczesnym, niedzielnym popołudniem wyruszyliśmy balonem w "Taneczną Podroż Dookoła Świata", podczas której nie zabrakło dobrej muzyki. Świetny DJ Mateusz, wspaniała prowadząca Karolina, liczne konkursy oraz atrakcyjne nagrody sprawiły, że z naszych twarzy nie schodziły uśmiechy, a dobre humory towarzyszą nam aż do teraz. Na koniec zabawy odwiedził nas Św. Mikołaj, który wręczył słodkie upominki.
W kolejnym roku również zapraszamy Was do wyśmienitej zabawy!

Zaproszenie na Bal karnawałowy

Boże Narodzenie 2019

Świąt wypełnionych radością i miłością,

niosących spokój i odpoczynek.

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

pełnego optymizmu, wiary,

szczęścia i powodzenia. 

życzą

dzieci, młodzież i wychowawcy TPD Wawer

Boże Narodzenie 2019

 


Wigilia 2019

Okres bożonarodzeniowy pełen jest zawsze radości, serdeczności i wspólnego kolędowania. Tradycyjnie już w grudniu we wszystkich naszych wawerskich ogniskach odbyły się spotkania wigilijne.
I chyba nie trzeba mówić, że taaakich uśmiechów nie było na Naszych twarzach chyba od wakacji...Przecież nie będziemy się tak cieszyć z prac domowych z matematyki!?
Dzięki napisanym przez naszych podopiecznych listom i Akcji Gwiazdor , Święty Mikołaj miał w tym roku pełne ręce roboty.
Kochany Mikołaju, dziękujemy Ci serdecznie za przybycie do nas z worem pełnym radości, świątecznego ciepła oraz prezentów i już poświątecznie wraz z naszymi wychowawcami, życzymy Tobie i Twoim Pomocnikom wszystkiego co najlepsze w 2020 roku!