Aktualności

Kolonie w Grecji 2016

W dniach 30.06 - 11.07.2016 grupa dzieci i młodzieży z TPD Wawer wyjechała na fantastyczne kolonie do Panteleimonas na Rywierze Olimpijskiej organizowane wraz z biurem podróży Szavel Travel Wojciech Szawel.  Był to wspaniały czas słonecznych i morskich kąpieli. Zwiedziliśmy też wiele ciekawych miejsc min.
 - "zdobyliśmy" Olimp (punkt widokowy), mityczną siedzibę greckich bogów, spacerowaliśmy wąwozem rzeki Enipeas do wodospadów Zeusa i Wanny Afrodyty, a także zwiedziliśmy miasteczko Litochoro.
- Paleos Pantaleimonas - to miasteczko o niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju klimacie.
- Skiathos -  to całodzienna wycieczka na malowniczą wyspę Archipelagu Sporad, podczas rejsu wyśmienicie bawiliśmy się na statku "Elisabet Cruises"  Kapiatana Kostasa i uczyliśmy się tańczyć Zorbę, na wyspie zwiedziliśmy miasteczko oraz plażowaliśmy na plaży Koukonaries słynącej w świecie ze "złotego" piasku.
- Meteory - to "wiszące" klasztory, unikalnego na skalę światową masywu skalnego z bizantyjskimi klasztorami, ponadto byliśmy z wizytą w wytwórni bizantyjskich ikon gdzie mogliśmy dokonać zakupów a także w kościółku św. Paraskiewi.
Serdecznie dziękujemy wszystkim "ciociom i wujkom" dzięki, którym mogliśmy tak wiele zobaczyć i odpocząć, a  także Pani Ilonie i Panu Wojtkowi, którzy opiekowali się nami bardzo troskliwie, ciepło i serdecznie.            
    

„Wszystkie dzieci nasze są…."

2 czerwca z okazji Dnia Dziecka Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów” przyjęło gościnnie dzieci, rodziców i wychowawców z całego Mazowsza. W czasie uroczystości „Zieloną Estradę” odwiedziło wielu wspaniałych wykonawców i osobistości. Niespodziankę sprawiła Pani Prezydentowa Agata Duda. Atmosfera jak zawsze była wspaniała i wszyscy dobrze się bawili .
                                                                                               DZIĘKUJEMY!!!


Zaproszenie na Dzień Dziecka

CEMS Chance X

CEMS Chance X jest charytatywnym projektem organizowanym przez CEMS Club Warszawa, organizację non-profit działającą przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Najbliższa X edycja odbędzie się w dniach 17-20 maja w Warszawie. W tym roku będzie ona wyjątkowa, ponieważ zostanie połączona ze zjazdem uczestników wszystkich dziewięciu edycji odbywającym się w dniach 20-21 maja. Dzięki temu X edycja CEMS Chance zostanie przedłużona o jeden dzień, w czasie którego uczestnicy tegorocznej edycji będą mieli okazję poznać inspirujące historie alumnów projektu oraz wpływu CEMS Chance na ich życie po projekcie.

Rekrutacja do projektu odbywa się w dniach 21 kwietnia – 4 maja poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na naszej stronie www.cemschance.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/CEMSchance