Aktualności

Charytatywna Gala Cyrku Korona

W sobotę 12 września 2015 grupa dzieci i młodzieży podopiecznych Środowiskowych Ognisk Wychowawczych z Wawra w towarzystwie swoich wychowawców wzięła udział we wspaniałym widowisku VI Festiwalu Talentów Cyrku Korona. Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie, najbardziej szczęśliwi byli najmłodsi. Szczególną uwagę zwrócił ekscytujący pokaz trzech dużych słoni afrykańskich - Lary, Jenny i Jungla. Ten występ udowodnił, że te kilkutonowe zwierzęta mają w sobie dużo energii i lekkości. A także sensacyjny pokaz kaskaderskich wyczynów na rozpędzonych kołach śmierci, to numer pełen adrenaliny, który trzymał widzów w napięciu!


Kolonie w Goręczynie 2015

Wakacje w pełni. A nasza spora bo 42 osobowa grupa w dniach 22.07 - 5.08.15 była na koloniach w Goręczynie koło Kartuz na Kaszubach. Chociaż pogoda nam nie sprzyjała wiele zobaczyliśmy i świetnie się bawiliśmy. Byliśmy w Szymbarku, Kościerzynie, Będominie, Kartuzach, Bytowie i Łebie. Uczestniczyliśmy w warsztatach u Necla w Chmielnie, lekcji muzealnej w parowozowni w Kościerzynie, jeździliśmy konno, graliśmy w tenisa ziemnego i próbowaliśmy swoich sił na ściance wspinaczkowej. Widzieliśmy całe Kaszuby  i podziwialiśmy przepiękne widoki ze szczytu Wierzycy, pływaliśmy statkiem po jeziorze Ostrzyckim. To był bardzo udany wyjazd. Dziękujemy wszystkim, za pomoc w realizacji tak wspaniałych wakacji.

Dziękujemy

30.06 zrealizowaliśmy ufundowany przez restaurację Sakaba voucher ( jeszcze ze stycznia - bal TPD Wawer ).
Bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, było jak zwykle u Państwa bardzo miło i smacznie niesłychanie.
Uczestnicy TPD-owskiego balu " Świętego Walentego" uznali, że najbardziej godnymi  nagrody będą najstarsi nasi goście, Państwo Walentowie ... tak, tak, oboje fizycy, którzy za tydzień wyjeżdżają na konferencję naukową do Izraela. Trochę się martwią zapowiadanymi upałami do 50 stopni, ale nie na tyle, żeby siedzieć w Polsce.
Było uroczo, dziękujemy

Wakacje

W czasie wakacje wszystkie dzieci zapraszamy na zajęcia do naszych Ognisk według harmonogramu
lipiec ŚOW TPD Wawer ul. Halna 20 w godz. 10.00 - 14.00
                                       ul. Poezji 5 w godz.    9.00 - 13.00
                                       ul. Króla Maciusia w godz.10.00 - 14.00
sierpień ŚOW TPD Wawer ul. Bartoszycka w godz. 9.00 - 13.00

Dzień Dziecka 2015

Tradycyjnie już z okazji Dnia Dziecka 2 czerwca zawitaliśmy w gościnnych progach Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki  TPD "Helenów".
Było to bardzo przyjemny dzień, wiele atrakcji pysznego jedzenia i wspaniałej zabawy.
Dziękujemy.