Aktualności

„Wszystkie dzieci nasze są…."

2 czerwca z okazji Dnia Dziecka Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów” przyjęło gościnnie dzieci, rodziców i wychowawców z całego Mazowsza. W czasie uroczystości „Zieloną Estradę” odwiedziło wielu wspaniałych wykonawców i osobistości. Niespodziankę sprawiła Pani Prezydentowa Agata Duda. Atmosfera jak zawsze była wspaniała i wszyscy dobrze się bawili .
                                                                                               DZIĘKUJEMY!!!


Zaproszenie na Dzień Dziecka

CEMS Chance X

CEMS Chance X jest charytatywnym projektem organizowanym przez CEMS Club Warszawa, organizację non-profit działającą przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Najbliższa X edycja odbędzie się w dniach 17-20 maja w Warszawie. W tym roku będzie ona wyjątkowa, ponieważ zostanie połączona ze zjazdem uczestników wszystkich dziewięciu edycji odbywającym się w dniach 20-21 maja. Dzięki temu X edycja CEMS Chance zostanie przedłużona o jeden dzień, w czasie którego uczestnicy tegorocznej edycji będą mieli okazję poznać inspirujące historie alumnów projektu oraz wpływu CEMS Chance na ich życie po projekcie.

Rekrutacja do projektu odbywa się w dniach 21 kwietnia – 4 maja poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na naszej stronie www.cemschance.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/CEMSchance 

Wiosna w Muzeum


Zapraszamy do  Muzeum dla Dzieci i Pracowni Etnograficznych w Państwowym  Muzeum Etnograficznym w Warszawie ul. Kredytowa 1 na bardzo ciekawe spotkania kulturalne i edukacyjne.Szczegółowe informacje :