Aktualności

IV Mikołąjkowy Turniej halowej pilki nożnej

3 grudnia 2016 odbył się IV Mikołajkowy Turniej halowej nożnej. Nasza drużyna TPD z Marysina Wawerskiego zajęła II miejsce, było wiele nagród, medali i pucharów .
GRATULUJEMY


Wawerska Parada Niepodległości 2016

11 listopada, jak co roku odbyła się Wawerska Parada Niepodległości organizowana przez Falenickie Towarzystwo Kulturalne, połączona w tym roku z inscenizacjami teatralnymi, koncertem patriotycznym i musztrą paradną. Udział w paradzie licznie wzięli mieszkańcy dzielnicy, a wśród nich burmistrz dzielnicy Wawer Łukasz Jeziorski oraz radni dzielnicy. Uczestniczyli w niej również nasi podopieczni, którzy z pomocą wychowawców wykonali Herb Piastów linii świdnicko-jaworskiej po 1368r.  


PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014 – 2020

Nowy rok szkolny 2016/2017

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a w naszych świetlicach ruch jak zwykle. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin.

Kolonie w Grecji 2016

W dniach 30.06 - 11.07.2016 grupa dzieci i młodzieży z TPD Wawer wyjechała na fantastyczne kolonie do Panteleimonas na Rywierze Olimpijskiej organizowane wraz z biurem podróży Szavel Travel Wojciech Szawel.  Był to wspaniały czas słonecznych i morskich kąpieli. Zwiedziliśmy też wiele ciekawych miejsc min.
 - "zdobyliśmy" Olimp (punkt widokowy), mityczną siedzibę greckich bogów, spacerowaliśmy wąwozem rzeki Enipeas do wodospadów Zeusa i Wanny Afrodyty, a także zwiedziliśmy miasteczko Litochoro.
- Paleos Pantaleimonas - to miasteczko o niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju klimacie.
- Skiathos -  to całodzienna wycieczka na malowniczą wyspę Archipelagu Sporad, podczas rejsu wyśmienicie bawiliśmy się na statku "Elisabet Cruises"  Kapiatana Kostasa i uczyliśmy się tańczyć Zorbę, na wyspie zwiedziliśmy miasteczko oraz plażowaliśmy na plaży Koukonaries słynącej w świecie ze "złotego" piasku.
- Meteory - to "wiszące" klasztory, unikalnego na skalę światową masywu skalnego z bizantyjskimi klasztorami, ponadto byliśmy z wizytą w wytwórni bizantyjskich ikon gdzie mogliśmy dokonać zakupów a także w kościółku św. Paraskiewi.
Serdecznie dziękujemy wszystkim "ciociom i wujkom" dzięki, którym mogliśmy tak wiele zobaczyć i odpocząć, a  także Pani Ilonie i Panu Wojtkowi, którzy opiekowali się nami bardzo troskliwie, ciepło i serdecznie.