Aktualności

Zapraszamy

na coroczny bal charytatywny TPD

28 stycznia 2017

Tel. 606 104 456

.

Zajęcia w hangarze 646

W piątkowe popołudnie nasi podopieczni wybrali się do parku trampolin. Dzieci bawiły się doskonale, a trampoliny pomogły im rozładować emocje po całym tygodniu ciężkiej nauki


Wigilia 2016

We wszystkich świetlicach TPD Wawer odbyły się spotkania wigilijne.Składaliśmy sobie życzenia, dzieliliśmy się opłatkiem i jedliśmy różne przysmaki (niektóre przygotowane własnoręcznie np. babeczki Artura czy pyszne ciasto Wiktorii).


Boże Narodzenie 2016

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym 2017 Roku
oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym
życzą
podopieczni i wychowawcy TPD Wawer 

                                                                       

Udział pary prezydenckiej w 20. Świątecznej Zbiórce Żywności


12 grudnia w Szkole Podstawowej nr 115 w Marysinie Wawerskim Prezydent Andrzej Duda z Małżonką oraz Ministrem Wojciechem Kolarskim, naszymi podopiecznymi i przedstawicielami Banku Żywności przygotowali paczki w ramach 20. Świątecznej Zbiórki Żywności.

Para Prezydencka była pod ogromnym wrażeniem wolontariuszy; dziękowała im za wielkie serce i entuzjazm, który wnoszą do życia rodzin wymagających wsparcia.
– Swoimi działaniami udowadniacie, że aby realnie nieść pomoc innym ludziom nie zawsze są potrzebne ogromne nakłady finansowe i wielki plan. (…) Aby odmienić czyjś los, wystarczy dobry pomysł, podzielenie się własnymi pomysłami i talentami, a przede wszystkim własnym wolnym czasem – podkreśliła Agata Kornhauser-Duda.

Para Prezydencka dziękowała wolontariuszom, organizacjom i wszystkim zaangażowanym w pomoc potrzebującym oraz złożyła życzenia świąteczne. W ramach podziękowań podarowała uczestnikom spotkania tort i upominki.

My z naszej strony serdecznie dziękujemy za miłe wspólne spotkanie, ciepłą atmosferę. wsparcie naszych placówek oraz nieznikające z twarzy uśmiechy.

Aby zobaczyć pełną relację z wydarzenia kliknij zdjęcie poniżej