Aktualności

Ozdoby wielkanocne 2017

Wielkimi krokami przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych. W miniony piątek dzieci przygotowywały palmy wielkanocne. Uczyły się również jak posiać rzeżuchę.
Wszystkie palmy udały się znakomicie, z pewnością będą wspaniałą ozdobą wielkanocnego stołu.

Wiosenne warsztaty plastyczne

30 marca uczestnicząc w wiosennych warsztatach plastycznych, powitaliśmy wiosnę w naszym Ognisku przy ul. Bartoszycka. Do udziału w zajęciach zaprosiliśmy wszystkich życzliwych naszym ogniskom przyjaciół oraz naszych podopiecznych. Za udział wszystkim serdecznie dziękujemy!!!


WIOSNA Wiosna

Nie możemy doczekać się wiosny i coraz częściej wychodzimy na spacery 

Bal 2017

Bale karnawałowe dla podopiecznych TPD Wawer już na stałe wpisane są w nasz grafik. Tegoroczny odbył się 5 lutego, a poprowadziły go myszki - Miki i Mini wraz z pomocnikami uczniami z XXV LO im. Józefa Wybickiego. Dzieci doskonale bawiły się przy muzyce w towarzystwie starszych koleżanek i kolegów z liceum, chętnie brały udział w konkursach, w których można było wygrać ciekawe nagrody. Jury wybrało Króla i Królową balu, a także zwycięzców konkursu na najciekawsze karnawałowe przebranie. Wszystkim uczestnikom cieplutko dziękujemy i zapraszamy za rok!!!


Bal BOLLYWOOD 2017

28 stycznia br. odbył się nasz coroczny BAL CHARYTATYWNY, tym razem pod hasłem BOLLYWOOD.
Cały dochód z tegorocznego balu zostanie przeznaczony na wakacyjny wyjazd naszych podopiecznych na włoski Półwysep Gargano z biurem podróży Polan Travel i modernizację jednego z naszych Ognisk.
Kolorowe kostiumy, smakowita kuchnia, wyśmienita muzyka oraz doborowe towarzystwo sprawiły, że zabawa trwała do białego rana, a parkiet nie pustoszał ani na chwilę. Wszystkim uczestnikom balu dziękujemy za hojność i otwarte serca