Aktualności

Dzień Dziecka 2018

6 czerwca 2018 z okazji Dnia Dziecka wraz z dziećmi oraz wychowawcami z całego Mazowsza bawiliśmy się na terenie Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD Helenów. Tradycyjnie uroczystość odwiedziło wielu wspaniałych gości. Wszystkie dzieci chętnie korzystały z ogromu atrakcji. Atmosfera jak zawsze była wspaniała i wszyscy dobrze się bawili.


"Piknik rodzinny" 27.05.2018

27. 05. 2018 roku, na terenie SP nr 124 w Warszawie odbył się „Piknik rodzinny”, w którym TPD Wawer również brało udział.

Zorganizowano różnorodne stoiska, na których dzieci mogły: nauczyć się robić zwierzątka z baloników, pomalować swoją twarz, zamieniając się w bajkową postać czy utworzyć ogromną bańkę mydlaną. Wśród innych atrakcji były: przejażdżka na kucyku lub trzykołowym motocyklem, występy muzyczne, wreszcie, możliwość skosztowania pysznych kiełbasek z grilla, waty cukrowej, napojów.

Nie zabrakło również niespodzianki w postaci gry terenowej, stworzonej przez nasze cztery ogniska, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.  Na każdej stacji dzieci miały do wykonania różnorodne zadania, te trudne i te łatwiejsze. Prawidłowe rozwiązania, ustalane wspólnie między uczestnikami zebranych drużyn oczywiście gwarantowały zdobycie nagród.

Za wyśmienitą zabawę dziękujemy wszystkim uczestnikom, a Szkole Podstawowej nr 124 za możliwość współudziału w tak wesołym, pełnym atrakcji festynie.


Zapraszamy na Piknik Rodzinny w SP nr 124

Serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku rodzinnym w Szkole Podstawowej nr 124 w Falenicy

Zaproszenie na Dzień Dziecka w Helenowie 2018

Zapraszamy wszystkie dzieci na obchody Dnia Dziecka
w Helenowie 6.06.2018

Wielkanoc 2018

Niech te Święta Wielkanocne będą pełne nadziei i wiary,

Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie

wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia.


Ciepłych, pełnych radosnej nadziei

Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,

rodzinnego ciepła, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole

oraz smacznego święconego jajka

życzą

wychowankowie i nauczyciele z TPD Wawer