Aktualności

W karnawale, w karnawale - bal 2018

W niedzielę 4 lutego 2018 bawiliśmy się na balu karnawałowym w XXV LO im. J. Wybickiego. Współorganizatorami balu byli uczniowie Liceum. Przepiękne stroje, karnawałowy wystrój i doskonałe humory sprawiły, że zabawy aż nie chciało się kończyć. Konkursy, w których do wygrania były nagrody, malowanie twarzy i grupowe zabawy taneczne dodatkowo uświetniły to popołudnie. Prowadzącym dziękujemy za doskonałą oprawę muzyczną i niesamowitą atmosferę, a wszystkich uczestników zapraszamy serdecznie za rok.


Już po feriach!

Niestety ferie już się skończyły. Wszystkie dzieci z naszych Ognisk wypoczęte wróciły do szkoły i do codziennych obowiązków, trzeba zapracować na dobre oceny na świadectwach!

Propozycja na wakacje 2018

ZAPRASZAMY NA KOLONIE DO GRECJI!!!

1-12.08.2018

Boże Narodzenie 2017

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie wszystkim spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,

a Nowy 2018 Rok obdarowuje pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia

życzą

dzieci i młodzież wraz z wychowawcami TPD Wawer


Wigilia w Marysinie Wawerskim 2017

Tegorocznemu wieczorowi wigilijnemu w Marysinie Wawerskim towarzyszyła wyjątkowa atmosfera. Z okazji 20-lecia działalności TPD w Wawrze uroczyście podziękowano wszystkim wspierającym działalność naszych ognisk. Spotkanie swoją obecnością uświetnili Burmistrzowie Zdzisław Gójski i Łukasz Jeziorski, Przewodniczący Rady Dzielnicy Wawer Norbert Szczepański oraz Renata i Andrzej Staruchowie.